Spa & Welness

Ramada Bursa Çekirge’ de 1000 metrekarelik alana yayılan Hera Spa ‘nın huzur verici bir ortamında rahatlayıp yenilenebilirsiniz.

Osmanlı döneminden gelen Hamam kültürü Bursa ‘da halen süregelmektedir. 4 Ayrı Boyuta Sahip VIP Hamam,  Bay & Bayan Ortak  Türk Hamamı , Kapalı Termal  Havuz, Sauna, Buhar Odası , Fitness Salonu , 3 adet Masaj ve Bakım odası ile sabah 07:00 ile akşam 23:00 saatlei arasında hizmet vermektedir.

Balili terapistlerimiz ile  kese köpük ritüelinden , çok çeşitli masaj seçeneklerine , cilt bakımlarından vücut bakımlarına kadar terapi seçenekleriyle size eşsiz bir spa deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Hera Spa Masaj Ritüelleri

Lokal masaj : Sırt ya da bacak bölgesi için genellikle ağrıların giderilmesine yönelik yapılan bir masajdır. 30dk.

Hamile Masajı : Kilo artışı sebebiyle oluşan el-ayak ağrıları ve sırt-boyun kasılmalarınızı rahatlatıcı ve yumuşak bir masajdır. 45dk.

Aromaterapi Masaj : Çok yumuşak dokunuşlarla kaslarınızdaki gerginliği alarak rahatlamanızı sağlayan bir masaj deneyimidir. 50dk.

Klasik Masaj : Orta yoğunlukta dokunuşlarla vücudunuzdaki yorgunluk verici maddelerin atılımını hızlandırarak rahatlamanızı ve uyku durumunuza geçmenizi sağlayan bir masajdır. 50dk.

Refleksoloji Masajı : Ayak altınızda bulunan noktalara uygulanan parmak basınçlarıyla vücudunuzdaki rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olan rahatlatıcı bir masajdır. 50dk.

Medikal Terapi Masajı : Aromatik yağlar (okaliptüs, nane vb.) eşliğinde ağrılı bölgelerinize yoğunluk verilerek rahatlamanızı sağlayan canlandırıcı bir masajdır. 50dk.

Sıcak Taş Masajı : Aromatik sıcak yağlar ve sıcak taşlar eşliğinde vücudunuzdaki negatif enerji atılımını hızlandırıp hafifletmenizi sağlayan eşsiz bir masajdır. 80dk.

Mix Masaj : Hera Spa masaj ritüellerinin karışımı ve aromatik yağlar eşliğinde bedeninizde ve ruhunuzda şımarıklık etkisi yaratacak bir masajdır. 80dk.

Derin Doku Masajı : Kronik ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olacak yoğun ve sert baskılarla vücudunuzu canlandırıcı etkiye sahip bir masajdır. 60dk.

Lokal Masaj                                  : 30 dk.  / 100 TL

Hamile Masajı                              : 45 dk.  / 140 TL

Aromaterapi Masaj                      : 50 dk.  / 160 TL

Klasik Masaj                             : 50 dk.  / 170 TL

Medikal Terapi Masajı              : 50 dk.  / 200 TL

Mix Masaj                                 : 80 dk.  / 220 TL

Sıcak Taş Masajı                                       : 80 dk.  / 240 TL

Refleksoloji Masajı                                   : 50 dk.  / 160 TL

Derin Doku Masajı                                    : 60 dk.  / 200 TL

Hamam Ritüelleri

Kese Ritüeli : Vücudunuzdaki ölü derilerinizden arınarak hafiflemenize yardımcı olacak özel bir Türk Hamamı geleneğidir. 20dk.

Kese-Köpük Masajı : Kese uygulamasıyla vücudunuzdaki toksik maddelerin atılımı hızlanırken, doğal sabun köpüğü ile günün stres ve yorgunluğunu atarak rahatlayacağınız bir Türk Hamamı klasiğidir. 30dk.

Kese Ritüeli                                 : 20 dk. / 70 TL

Kese-Köpük Masajı                     :30 dk.  / 100 TL

Vücut Ve Cilt Bakım Ritüelleri

Kahve Peelingi : Kahve ve aromatik yağlar eşliğinde cildinizi ölü derilerinden arındırırken pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. 20dk.

Okyanus Vücut Bakımı : Deniz tuzu, turunçgil yağları eşliğinde yapılan peeling ardından yosun özü maskesiyle cildinizdeki gözenekleri temizler, sıkılaştırır ve ferahlatır. 40dk.

Altın Maske Bakımı & Yüz Masajı : İçeriğindeki aldın parçacıklarıyla yüzünüzdeki ışıltınıza ışıltı katarken, maskenin ardından yapılan yüz masajıyla cildinizdeki sıkılaştırıcı etkiyi arttırır ve daha canlı bir görünüm oluşturur.30dk.

Klasik Cilt Bakımı : Cilt tipinize uygun olarak arındırıcı, yenileyici veya onarıcı bakım kürümüz ile cildiniz yeniden nefes alır ve sağlıkla parlamaya başlar. 45dk.

Kahve Peeling                                 : 20dk. / 70 TL

Okyanus Vücut Bakımı                   : 40dk. / 140 TL

 

Altın Maske & Yüz Masajı              : 30dk. / 100 TL

 

Klasik Cilt Bakımı                           : 45dk. / 160 TL

Üyelik Paket Fiyatları

ÜYELİKLER

6 Aylık Üyelik                                     : 1500 TL

12 Aylık Üyelik                                   : 2500 TL

GÜNDÜZ ÜYELİĞİ

6 Aylık                                      : 1200 TL

12 Aylık                                    : 1800 TL

GÜNLÜK GİRİŞ

Günlük Giriş                                       : 70 TL

Günlük Giriş Paketi 10’lu                  : 600 TL

Masaj Paketleri

10’lu Kese-Köpük Paketi                    : 900 TL

10’lu Masaj Paketi                              : 1500 TL

20’li Masaj Paketi                    : 2250 TL

10’lu Mix Masaj Paketi             : 2000 TL