HERA SPA MASAJ RİTÜELLERİ

Lokal masaj : Sırt ya da bacak bölgesi için genellikle ağrıların giderilmesine yönelik yapılan bir masajdır. 30dk.

Hamile Masajı : Kilo artışı sebebiyle oluşan el-ayak ağrıları ve sırt-boyun kasılmalarınızı rahatlatıcı ve yumuşak bir masajdır. 45 dk.

Aromaterapi Masaj : Çok yumuşak dokunuşlarla kaslarınızdaki gerginliği alarak rahatlamanızı sağlayan bir masaj deneyimidir. 50 dk.

Klasik Masaj : Orta yoğunlukta dokunuşlarla vücudunuzdaki yorgunluk verici maddelerin atılımını hızlandırarak rahatlamanızı ve uyku durumunuza geçmenizi sağlayan bir masajdır. 50dk.

Refleksoloji Masajı : Ayak altınızda bulunan noktalara uygulanan parmak basınçlarıyla vücudunuzdaki rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olan rahatlatıcı bir masajdır. 50dk.

Medikal Terapi Masajı : Aromatik yağlar (okaliptüs, nane vb.) eşliğinde ağrılı bölgelerinize yoğunluk verilerek rahatlamanızı sağlayan canlandırıcı bir masajdır. 50dk.

Sıcak Taş Masajı : Aromatik sıcak yağlar ve sıcak taşlar eşliğinde vücudunuzdaki negatif enerji atılımını hızlandırıp hafifletmenizi sağlayan eşsiz bir masajdır. 80 dk.

Mix Masaj : Hera Spa masaj ritüellerinin karışımı ve aromatik yağlar eşliğinde bedeninizde ve ruhunuzda şımarıklık etkisi yaratacak bir masajdır. 80dk.

Derin Doku Masajı : Kronik ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olacak yoğun ve sert baskılarla vücudunuzu canlandırıcı etkiye sahip bir masajdır. 60dk.